EVROPSKA LIGA: RONALDO SE VRATIO I POSTIGAO GOL, ALI JE OPET IMAO TRENUTAK NEVIĐENOG ‘LUDILA’

Crveni đavoli su savladali Sheriff rezultatom 3:0 na Odl Trafordu.

Ronaldo je obilježio svoj povratak postizanjem gola. Pogodio je za 3:0, a prethodno su se u strijelce upisali Diogo Dalot i Marcus Rashford.

Ipak Cristiano Ronaldo je i večeras poprilično izgubio živce.

Portugalska zvijezda već je isfrustrirana činjenicom da ga gol ni večeras neće, a nakon što mu je poništen pogodak potpuno je poludio.

Ronaldo je u 61. minuti zatresao mrežu Sheriffa. Sudija je potom pokazao da je ofsajd, a Portugalac potom uzima loptu i svom snagom je nabija na tribine

OVDJE pogledajte ovaj trenutak istinskog ludila portugalskog fudbalera.

Crvena zvezda je večeras u Beogradu savladala turski Trabzonspor rezultatom 2:1 u okviru 5. kola grupe H UEFA Evropske lige.

evropska liga: ronaldo se vratio i postigao gol, ali je opet imao trenutak neviđenog ‘ludila’
Anadolija

Crvena zvezda je došla u vodstvo preko Kataija koji postiže lijep gol u 37. minuti utakmice. Radost domaćih navijača na popularnoj Marakani trajala je tek dvije minute. Utišao ih je Bakasetas golom iz slobodnog udarca s 30-ak metara.

Zvezdu je do nove prednosti doveo Pešić golom u 63. minuti meča što je bio i konačan rezultat.