Zvanično: U Doboj-Kaknju ponovo će se igrati Premijer liga BiH

Fudbaleri Igmana u Doboj-Kaknju bit će domaćin u novoj sezoni Premijer lige.

“Obavještavamo javnost da su FK Mladost i FK Igman postigli sporazum o korištenju stadiona FK Mladost kao privremenog domaćeg stadiona na kojem će FK Igman igrati svoje domaće utakmice u okviru Mtel Premijer lige BiH. Obzirom da na stadionu u Konjicu traju radovi na adaptaciji, FK Igman će igrati u Doboju dok se ne steknu uslovi za odigravanje utakmica na stadionu u Konjicu.
FK Igman odigrava svoju prvu utakmicu na našem stadionu već u subotu, a gost je NK Široki Brijeg.
Naš Klub želi dobrodošlicu gostima iz Konjica, te ujedno i puno sportske sreće na nastupima u Mtel Premijer ligi BiH na našem stadionu.Pozivamo kakanjsku javnost i ljubitelje sporta da podrže FK Igman na njihovom putu u Mtel Premijer ligi BiH”, saopšteno je iz Mladosti.

gol.ba

Koliko je koristan ovaj članak?

Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

Za sada nema glasova! Budite prvi koji će ocijeniti ovaj post.

Brano
Branohttps://korner.ba/
Brano je veliki zaljubljenik u ribolov. Još veći je luđak za sportske vijesti. Voli sve, najviše fudbal. Na njegovom jelovniku su uvijek svježe informacije iz Liga petice, regiona i svijeta. Prati sportske vijesti i redovno informiše o svim sportskim dešavanjima.

Drugi upravo čitaju

Možda te zanima