FUDBALSKE VIJESTIPREMIJER LIGA: Preokreti i autogolovi, Kuluševski pokazao navijačima Tottenhama zašto je doveden...

PREMIJER LIGA: Preokreti i autogolovi, Kuluševski pokazao navijačima Tottenhama zašto je doveden (VIDEO)

Nakon dva pogotka Aleksandra Mitrovića za remi Fulhama s viceprvakom Liverpoolom u prvom kolu Premier lige, odrađene su još četiri utakmice današnjeg programa.

Pobijedili su Bournemouth, Leeds, Newcastle i Tottenham.

Bournemouth je kod kuće slavio protiv Aston Ville 2-0.

Poveli su već u 2. minuti golom Kolumbijca Jeffersona Lerme, a konačan rezultat postavio je Kiefer Moore u 80. minuti.

Prošlogodišnji hit Premier lige Wolverhampton ovu sezonu nije započeo na visokoj razini. U Leedsu su poraženi od istoimene momčadi s 2-1.

Poraz će im još teže pasti jer su poveli u ranoj fazi susreta, već u 6. minuti golom Daniela Podensea.

Ipak, domaći nisu morali dugo čekati na izjednačenje. U 24. minuti Rodrigo je poravnao rezultat, a poraz Wolvesa dodatno je tragičniji što je pobjednički pogodak postigao Francuz Ryan Ait Nouri.

Za razliku od početka prošle sezone, sada s novim bogatim vlasnicima, Newcastle je svakako na potezu. Na St. James Parku su sigurno slavili protiv Nottingham Foresta s 2-0.

Svrake su imale 10 udaraca prema golu, dok gosti nisu dopustili niti jedan.

Nottingham je ipak odolijevao sve do 58. minute kada je Fabian Schar postigao vodeći pogodak, a konačan rezultat postavio je Callum Wilson u 78. minuti.

Preokret je viđen i na stadionu Tottenhama, gdje je Southampton poveo od 12. minute golom Jamesa Wars-Provesa, no do kraja se nije najbolje proveo.

Do poluvremena je došlo do preokreta, golovima Sessegnona u 21. i Erica Diera deset minuta kasnije.

No, Pevci tu nisu stali, već su u roku od dvije minute zabili velikih 4:1.

Najprije je Mohamed Salisu vrlo čudnim autogolom donio suparniku 3-1 – kada je praktički s gol-crte uspio skrenuti loptu u mrežu svoje momčadi – a samo dvije minute kasnije pojačanje iz Juventusa Dejan Kuluševski , efektnim pogotkom postavio konačan rezultat i pokazao se kao domaći navijači u najboljem svjetlu.

U RIMU ĆE SE GOVORATI NAŠIM JEZIKOM: Novi Srbin potpisao za Romu! (VIDEO)