Anel Ahmedhodžić: Oduševljen sam, ali i razočaran

U porazu selekcije Bosne i Hercegovine u baražu za odlazak na EURO, svoj debitantski nastup upisao je Anel Ahmedhodžić.

Anel Ahmedhodžić odigrao je sasvim pristojan meč čime je ostavio odličan utisak. Njegovo prisustvo svakako će značiti u budućnosti bh. reprezentacije. A da stvar bude bolja, Anel je oduševljen činjenicom što je dio bh. sporta. Ali djelimično i razočaran.

“Emocije su pomješane. Ostvario mi se san što sam zaigrao za državu koju jako volim. To je za mene veliki uspjeh. S druge strane razočaran sam i tužan što smo izgubili bitan meč na penale. Ali, idemo dalje”, napisao je Anel na svom Instagram profilu.

Dolazak Anela u dres reprezentacije BiH veliki je uspjeh za bh. sport. Inače, Anel je rođen u Švedskoj 1999. godine gdje je nastupao za sve omladinske selekcije te države. Stigao je upisati i nastup za seniorsku reprezentaciju Švedske, ali zbog promjene pravila od strane UEFA-E, Ahmedhodžić je stekao pravo nastupa za BiH.

Baš kao i njegov kolega Dennis Hadžikadunić, njihovo prisustvo itekako će značiti budućnosti sporta u Bosni i Hercegovini. S obzirom da smo godinama u nazad gubili talente poput ovih.

Koliko je koristan ovaj članak?

Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

Za sada nema glasova! Budite prvi koji će ocijeniti ovaj post.

Brano
Branohttps://korner.ba/
Brano je veliki zaljubljenik u ribolov. Još veći je luđak za sportske vijesti. Voli sve, najviše fudbal. Na njegovom jelovniku su uvijek svježe informacije iz Liga petice, regiona i svijeta. Prati sportske vijesti i redovno informiše o svim sportskim dešavanjima.

Drugi upravo čitaju

Možda te zanima