Željezničar nemoćan u Čitluku, Zrinjski na +20

Nogometaši Zrinjskog produžili su svoj trijumfalni niz na 14. pobjeda u svim natjecanjima nakon što su u prvom susretu 26. kola Premijer lige BiH u Čitluku pobijedili Željezničar rezultatom 2:0.

Bolju igru u prvom poluvremenu Plemići su okrunili s dva gola Nemanje Bilbije u 11. i 26. minuti.

Plemići su i u nastavku bili bolja momčad, stvorili su nekoliko izglednih situacija, a najbliži trećem pogotku bili su u 81. minuti kada u situaciji jedan na jedan Nikola Mandić nije uspio svladati vratara Željezničara.

Na vrhu ljestvice Zrinjski sada ima 63 boda, dvadeset više od drugog Borca i momčad Krunoslava Rendulića jako je blizu da i matematički osigura obranu naslova prvaka.

Ako Plemićima na ruku budu išli rezultati ostalih utakmica, već bi sljedećeg vikenda mogli proslaviti osmi naslov nogometnog prvaka BiH.