SPEKTAKL POČINJE U NEDJELJU: OVO JE RASPORED UTAKMICA NA SVJETSKOM NOGOMETNOM PRVENSTVU U KATARU

Drugi upravo čitaju

Mundijal će trajati do 18. decembra, a u nastavku donosimo raspored svih mečeva.

20. novembra: 

A-grupa: 

17.00 Katar – Ekvador (stadion Al Khor)

21. novembra: 

A-grupa: 

17.00 Senegal – Nizozemska (Al Tumama)

B-grupa: 

14.00 Engleska – Iran (stadion Kalifa International)

20.00 SAD – Vels (Ahmad bin Ali)

22. novembra: 

C-grupa: 

11.00 Argentina – Saudijska Arabija (Lusail)

17.00 Meksiko – Poljska (974)

D-grupa: 

14.00 Danska – Tunis (Education City)

20.00 Francuska – Australija (Al Vakra)

23. novembra: 

E-grupa:

14.00 Njemačka – Japan (Kalifa Int.)

17.00 Španija – Kostarika (Al Tumama)

F-grupa: 

11.00 Maroko – Hrvatska (11.00)

20.00 Belgija – Kanada (Ahmad bin Ali)

24. novembra: 

G-grupa: 

11.00 Švicarska – Kamerun (Al Vakra)

20.00 Brazil – Srbija (Lusail)

H-grupa: 

14.00 Urugvaj – Južna Koreja (Education City)

17.00 Portugal – Gana (974)

25. novembra: 

SPEKTAKL POČINJE U NEDJELJU: OVO JE RASPORED UTAKMICA NA SVJETSKOM NOGOMETNOM PRVENSTVU U KATARU

A-grupa: 

14.00 Katar – Senegal (Al Tumama)

17.00 Nizozemska – Ekvador (Kalifa Int.)

B-grupa: 

11.00 Vels – Iran (Ahmad bin Ali)

20.00 Engleska – SAD (Al Khor)

26. novembra: 

C-grupa: 

14.00 Poljska – Saudijska Arabija (Education City)

20.00 Argentina – Meksiko (Lusail)

D-grupa: 

11.00 Tunis – Australija (Al Vakra)

17.00 Francuska – Danska (974)

27. novembra: 

E-grupa: 

11.00 Japan – Kostarika (Ahmad bin Ali)

20.00 Španija – Njemačka (Al Khor)

F-grupa: 

14.00 Belgija – Maroko (Al Tumama)

17.00 Hrvatska – Kanada (Kalifa Int.)

28. novembra: 

G-grupa: 

11.00 Kamerun – Srbija (Al Vakra)

17.00 Brazil – Švicarska  (974)

H-grupa: 

14.00 Južna Koreja – Gana (Education City)

20.00 Portugal – Urugvaj (Lusail)

29. novembra: 

A-grupa: 

16.00 Nizozemska – Katar (Al Khor)

16.00 Ekvador – Senegal (Kalifa Int.)

B-grupa: 

20.00 Vels – Engleska (Ahmad bin Ali)

20.00 Iran – SAD (Al Tumama)

30. novembra: 

C-grupa: 

20.00 Poljska – Argentina (974)

20.00 Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail)

D-grupa: 

16.00 Tunis – Francuska  (Education City)

16.00 Australija – Danska (Al Vakra)

1. decembra: 

E-grupa: 

20.00 Japan – Španija (Kalifa Int.)

20.00 Kostarika – Njemačka  (Al Khor)

F-grupa: 

16.00 Hrvatska – Belgija (Ahmad bin Ali)

16.00 Kanada – Maroko (Al Tumama)

2. decembra: 

G-grupa: 

20.00 Kamerun – Brazil (Lusail)

20.00 Srbija – Švicarska  (974)

H-grupa: 

16.00 Južna Koreja – Portugal (Education City)

16.00 Gana – Urugvaj (Al Vakra)

3. decembra: 

osmina finala:

16.00 1. A-grupe – 2. B-grupe (Kalifa)

20.00 1. C-grupe – 2. D-grupe (A. bin Ali)

4. decembra:

osmina finala:

16.00 1. D-grupe – 2. C-grupe (Al Tumama)

20.00 1. B-grupe – 2. A-grupe (Al Khor)

5. decembra: 

osmina finala:

16.00 1. E-grupe – 2. F-grupe (Al Vakra)

20.00 1. G-grupe – 2. H-grupe (974)

6. decembra: 

osmina finala:

16.00 1. F-grupe – 2. E-grupe (E. City)

20.00 1. H-grupe – 2. G-grupe (Lusail)

9. decembra: 

četvrtfinale:

16.00 pobjednik E1/F2 – pobjednik G1/H2 (Lusail)

20.00 pobjednik A1/B2 – pobjednik  C1/D2 (E. City)

10. december:

četvrtfinale:

16.00 pobjednik F1/E2 – pobjednik H1/G2 (Al Tumama)

20.00 pobjednik D1/C2 – pobjednik  B1/A2 (Al Khor)

13. decembra: 

polufinale:

20.00 pobjednik Lusail – pobjednik  E. City (Lusail)

14. decembra: 

polufinale:

20.00 pobjednik Al Tumama – pobjednik Al Khor (Al Khor)

17. decembra: 

utakmica za 3. mesto:

16.00 poraženi PF1 – poraženi PF2 (Kalifa)

18. decembra:

finale:

16.00 pobjednik PF1 – pobjednik PF2 (Lusail)

Izvor: hayat.ba

Možda te zanima