Premijer liga BiH golovi: Pogledajte sve pogotke nepotpunog 14. kola Premijer lige

Premijer liga BiH golovi – Iz nas je nepotpuno 14. kolo Premijer lige BiH u kojem nije bilo većih iznenađenja. Na pet odigranih utakmica postignuto je devet pogodaka, a stanje na tabeli nije se previše promijenilo.

U subotu su odigrane dvije utakmice. U Doboju kod Kaknja gostovala je ekipa Slobode. Domaća Mladost odlično je otvorila susret i povela u 10. minuti pogotkom Alića iz slobodnog udarca. U nastavku susreta Mladost je udvostručila prednost golom Hadžića u 57. minuti za konačnih 2:0.

U istom terminu na stadionu Otoka odigran je derbi začelja između Olimpika i Krupe. Gosti su prvi došli do prenositi u 57. minuti kada je Nikolić iskoristio jedanaesterac. Domaće je od poraza spasio Lekanić također iz jedanaesterca u 83. minuti. Završeno je podjelom bodova 1:1.

Premijer liga BiH golovi

Za nedjelju su bila zakazana tri meča. Program su otvorili Tuzla City i Sarajevo. Meč na Tušnju okončan je rezultatom 0:0 iako su gosti iz Sarajeva imali igrača više čitavo drugo poluvrijeme.

U Mostaru na stadionu Vrapčići, Velež je dočekao Široki Brijeg i upisao novu pobjedu. Za Rođene su pogađali Čivić i Radovac u 50. i 54. minuti. Gosti su smanjili na 2:1 pogotkom Jurića u 78. minuti.

Posljednji meč vikend programa odigran je u Bijeljini. Radnik je dočekao Zrinjski koji je teže od očekivanog došao do pobjede. Gosti su došli do prednosti u 82. minuti kada je Jakovljević pogodio nakon kornera. Konačnih 0:2 postavio je Trebotić u 93. minuti.

Nakon nepotpunog 14. kola, tabela Premijer lige izgleda ovako.

Danas je na rasporedu posljednji susret 14. kola u Banja Luci gdje će Borac dočekati Željezničar. Susret se igra od 18 sati uz direktan TV prenos Areni sport.