Najveća krađa VAR-a od kako postoji! (VIDEO)

-

()

Var tehnologija ponovo se našla na prikazu slučaja kako se nešto ne treba odvijati sa modernim fudbalom.

Naime, današnja situacija iz susreta Crystal Palace – Leeds United je iz kategorije onih najvećih krađa od kako VAR postoji u Ligama petice.

Bamford je zabio gol za 1:1 u 17. minuti , gol je priznat, a onda je stigla odluka iz VAR sobe.

Najveća krađa VAR

Ofsajd pozicija je donesena odluka zbog ruke napadača Leeds Uniteda! Iako je igranje rukom u fudbalu zabranjeno i ne priznaje se kao dio tijela prilikom postizanja golova, VAR karakteriše i ruke kao dio ofsajda. Čudno i nerazumno, doista.

Inače, nekoliko minuta kasnije Crystal Palace je zabio svoj drugi gol, ali je Bamford u 27. minuti ponovo zatresao mrežu domaćih.