LIGA ŠAMPIONA: FANTASTIČNI POVRATAK INTERA, REAL U FINIŠU SLOMIO NAPOLI

Susreti Galatasaray – Manchester United (3:3) i Sevilla – PSV (2:3) odigrani su u ranijem terminu, dok je ostalih šest počelo u 21 sat.

Veoma uzbudljiv meč u Madridu su odigrali Real i Napoli u grupi C. Na kraju je završilo 4:2.

Simeone je doveo Napoli u vodstvo već u 10. minuti. Di Lorenzo je ubačaj s lijeve strane vratio u sredinu, a ondje je naletio Simeone te ugurao loptu u gol.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Real je ekspresno uzvratio, a strijelac je u 11. minuti bio Rodrygo, koji je zabio četvrtu utakmicu zaredom za madridski sastav. Gol pogledajte OVDJE.

Domaći su do preokreta stilgi u 22. minuti. Alaba je ubacio iz sredine, a fantastično je pogodio Bellingham.

liga šampiona: fantastični povratak intera, real u finišu slomio napoli

Čudesni Englez glavom je zabio 15. pogodak u sezoni. Gol pogledajte OVDJE.

Tim rezultatom se otišlo na odmor. Na otvaranju drugog dijela novi pogodak.

Anguissa je vratio Napoli u igru. Veznjak gostiju snažno je iz voleja šutirao i pogodio uz prvu stativu. Lunin to nije uspio zaustaviti. Pogodak pogledajte OVDJE.

Real u finišu stiže do trećeg gola. Paz je pogodio u 84. minuti, a pogodak pogledajte OVDJE.

Joselu u 94. minuti postavlja konačnih 4:2. Gol pogledajte OVDJE.

U ovoj grupi Braga i Union Berlin su odigrali 1:1 (Djalo 51′ / Gosens 42′).

Šokantan meč odigrali su Benfica i Inter u grupi D. Domaći su vodili 3:0 na poluvremenu, a sva tri gola postigao je Joao Mario 5′, 13′, 34′. Ipak u nastavku fantastični Inter se vraća i golovima Arnautovića (52), Frattesija (58) i Sancheza (72) stiže do poravnanja.

SVI REZULTATI

Grupa A

Galatasaray – Manchester United 3:3 (Ziyech 29′, 62′, Akturkoglu 71′ / Garnacho 11′, Fernandes 18′, McTominay 55′)

Bayern – Kopenhagen 0:0

Grupa B

Sevilla – PSV 2:3 (Ramos 24′, En Nesyri 47 / Saibari 68′, Gudelj 81′ (ag), Pepi 90+2′)

Arsenal – Lens 6:0 (Havertz 13′, Jesus 21′, Saka 24′, Martinelli 27′, Odegaard 45+1′, Jorginho 86′)