Liga prvaka golovi: Pogledajte sve pogotke sinoćnjeg programa

()

Liga prvaka golovi – Prvi dan drugog kola Lige prvaka je iza nas.

Na osam odigranih mečeva u Ligi prvaka vidjeli smo čak 23 gola.

Liga prvaka golovi – Grupa B

Jedini meč koji je odigran bez pogodaka bio je onaj u Donetsku gdje je Shakhtar ugostio Inter iz Milana.

U drugom meču ove grupe Real Madrid je gostovao kod Borussije Moenchengladbach gdje je u posljednjim minutama izvukao bod.

Domaći su poveli u 33. minuti preko Thurama što je bio rezultat prvog poluvremena. Već u 58. minuti domaći su imali dva gola prednosti. Ponovo je strijelac Thuram. Nakon toga Zinedin Zidane u igru uvodi Edena Hazarda. Tek u 87. minuti Benzema smanjuje rezultat na 2:1. Konačnih 2:2 postavio je Casemiro u 93. minuti.

Liga prvaka golovi – Grupa A

Program su Lige prvaka otvorili su Lokomotiva iz Moskve i Bayern Munchen. Bavarci su poveli golom Goretzke u 13. minuti. Izjednačenje dolazi u 70. minuti preko Miranchuka. Svega devet minuta nakon gosti ponovo vode. Ovoga puta pogodio je Kimmich.

Sjajan meč gledali smo u Madridu gdje je Atletico dočekao Red Bull Salzburg. U prvom poluvremenu vidjeli smo dva pogotka. Domaći su poveli preko Llorentea u 29. minuti da bi u 40. minuti za 1:1 pogodio Szoboszlai. Nastavak meča donosi preokret gostiju nakon što je Felipe pogodio sopstvenu mrežu. Nedugo zatim u 52. minuti Joao Felix pogađa za 2:2. Pobjednik je odlučen u 85. minuti kada je ponovo pogodio Joao Felix za veliko slavlje.

Liga prvaka golovi – Grupa C

U grupi C sastali su se Marseille i Manchester City. Gosti iz Engleske odlično su otvorili meč golom u 18. minuti preko Ferrana Torresa. U 76. minuti Gundogan je pogodio za 0:2. Konačnih 0:3 postavio je Sterling u 81. minuti.

U istoj grupi Porto je savladao Olyimpiacos rezultatom 2:0. Golovi su padali u 11. i 85. minuti. Prvi pogodak djelo je Vieire, a drugi gol zabio je Oliveira.

Liga prvaka golovi – Grupa D

Grupa D ponudila je zanimljiv meč u Bergamu. Atalanta je ugostila Ajax koji je imao dva gola prednosti nakon prvih 45 minuta. Prvo je Tadić pogodio iz jedanaesterca u 30. minuti. Drugi gol postigao je Traore osam minuta kasnije. U drugom dijelu bolja igra domaćih. Zapata je u 54. minuti smanjio na 1:2, da bi u 60. isti igrač pogodio za konačnih 2:2.

U drugom meču Liverpool je ugostio Midtjylland na Anfieldu. Diego Jota pogodio je za 1:0 u 55. minuti, da bi Salah u sudijskoj nadoknadi iz jedanaesterca postavio konačnih 2:0.