Irfan Hadžić gol: Novi reprezentativac strijelac u remiju Akishaspora (VIDEO)

Novi reprezentativac Bosne i Hercegovine, Irfan Hadžić postigao je pogodak u remiju Akishaspora protiv Boluspora na utakmici devetog kola 1. Lige Turske.

Akishaspor je poveo u 29. minuti kada je Yalciner pogodio za 1:0. Tri minute kasnije Yilmaz poravnana na 1:1 iz penala. Do kraja prvog poluvremena domaći dolaze do još jednog pogotka. Ovoga puta pogodio je Irfan Hadžić nakon što se odlično reagovao u seasestercu gostiju.

Irfan Hadžić gol

U nastavku susreta Hadžić je imao odličnu priliku. U 49. minuti dosuđen je penal za domaće, a odgovornost je upravo preuzeo Hadžić koji nije iskoristio najstrožiju kaznu. Do kraja susreta gosti su uspjeli izjednačiti novim pogotkom Yilmaza iz penala za konačnih 2:2. Irfan Hadžić napustio je utakmicu u 80. minuti.

Vrijedi istaći da pored Hadžića za Akishaspor nastupa i bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Avdija Vrsajević koji je odigrao svih 90. minuta.

Podsjećamo Irfan je nedavno dobio poziv selektora Dušana Bajevića za nadolazeće utakmice protiv Irana, Italije i Nizozemske.