Empoli i Fiorentina remizirali, Napoli uvjerljiv protiv Monze! (VIDEO)

U utakmici 2. kola Serie A između Empolija i Fiorentine nije bilo golova.

U udarnoj postavi kluba iz Firence bila su čak tri srpska nogometaša. Na poziciji lijevog beka igrao je Aleksa Terzić, u srcu obrane Nikola Milenković, a u samom napadu Luka Jović.

Terzić i Jović bili su na terenu do 86. minute.

U 30. minuti Fiorentina je imala veliku priliku za pogodak nakon greške domaće obrane, ali udarac Mandragore odlazi pored stative. Samo tri minute kasnije uslijedila je još jedna opasna akcija gostiju, no ovaj put Bonaventura nije bio precizan.

Fiorentina je stekla brojčanu prednost na terenu jer je branič Luperto u 67. minuti dobio izravni crveni karton nakon starta nad Jovićem.

Tu prednost Fiorentina nije uspjela iskoristiti do kraja utakmice, a na kraju je ostalo 0:0.

U drugoj utakmici nogometaši Napolija ostvarili su uvjerljivu pobjedu od 4:0 na domaćem terenu protiv Monze.

Junak Napolitanaca bio je gruzijski nogometaš Kviča Kvalrackelli koji je postigao dva pogotka u 35. i 62. minuti utakmice. U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena među strijelce se upisao Viktor Osimen.

U posljednjim trenucima utakmice stoper Kim postavio je konačan rezultat.