NK Široki Brijeg nastavlja s formiranjem momčadi za novu sezonu, a redove Plavo-bijelih pojačala su tri nova igrača – Ante Bolanča, Mario Kordić-Gružić i Luka Romac.Klub je njihovim dolaskom dodatno osnažio konkurenciju u obrambenoj i veznoj liniji uoči novih izazova.
Bolanča na Pecaru stiže kao pojačanje na poziciji lijevog beka, dok će Kordić-Gružić i Romac pojačati konkurenciju u veznom redu.
Novim igračima želimo srdačnu dobrodošlicu u plavo-bijelu obitelj te mnogo uspjeha u dresu NK Široki Brijeg.


