Barca zabila četiri gola Valladolidu

BARCELONA je na Camp Nouu s 4:0 bila bolja od Real Valladolida, kluba koji je danas u vlasništvu Ronalda Il Fenomena, nekadašnje igračke zvijezde katalonskog kluba. Junaci današnje pobjede bili su Ousmane Dembele koji je namjestio dva gola te Robert Lewandowski koji je isto toliko zabio.

Dobar nastup novih igrača

Barcelonu je u vodstvo doveo Lewandowski u 24. minuti na asistenciju Raphinhe, što je sigurno posebno zadovoljilo Xavija, budući da se radi o dva igrača koje je Barcelona ovog ljeta vrlo skupo platila. U 43. minuti Pedri je novim pogotkom podebljao prednost Barce prije odmora.

Za najatraktivniji trenutak utakmice pobrinuo se Lewandowski koji je nakon dodavanja Dembelea iz teškog ugla vrlo slabim i plasiranim udarcem svladao gostujućeg vratara, iako je na sebi imao i braniča Valladolida.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK LEWANDOWSKOG

U sudačkoj nadoknadi, točnije u 92. minuti, točku na i svojim pogotkom stavio je jedan od kapetana Barcelone Sergi Roberto, koji je u igru ušao pola sata prije kraja utakmice, kada je zamijenio Ronalda Arauja.

Lewa sjajnim startom izjednačio učinak kolumbijske legende

Robert Lewandowski za kojeg je Barcelona prije mjesec dana izdvojila pedesetak milijuna eura, a prema nekim izvorima i mnogo više, pokazuje kako je i dalje u fantastičnoj formi iako je zagazio u 35. godinu. U prva tri ligaška nastupa zabio je četiri gola. U La Ligi to nije uspjelo nikome od Radamela Falcaa 2011. koji je bio jednako učinkovit kada je stigao u Atletico Madrid.

Objava Barca zabila četiri gola Valladolidu pojavila se prvi puta na Gol.ba.