Međimurska županija, nogometni savez

    43

    osn. 30. V. 1959., sjedište mu je u Čakovcu, Športska 2.

    Broj registriranih klubova:
    muških

    77
    ženskih

    3

    Broj registriranih igrača:
    igrača

    6712
    igračica

    175

    Broj aktivnih članova:
    zbor sudaca

    105
    zbor trenera

    180
    delegata

    42

    Istaknuti pojedinci: predsjednici od 1991. do 2000. Dragutin Katalenić, od 2000. Stjepan Križarić. Tajnici: od 1991. do 1998. Mirko Leich, od 1998. do 1999. Stjepan Šarić, od 1999. Darko Jambrović. Instruktor NSM-a Franjo Požgaj, predsj. zbora sudaca Dragutin Vuk, pomoćnik tajnika Igor Križarić, predsj. zbora trenera Miljenko Dovečer. Članovi Izvršnog odbora NSM-a: Stjepan Križarić predsjednik, Mato Kljajić i Stjepan Novak dopredsjednici, te Zlatko Čižmešija, Stjepan Varga, Robert Sekirnik, Stjepan Korunić, Dragutin Vuk, Franjo Sobočan, Dragutin Katalenić, Alojz Sobočanec, Franjo Požgaj i Stjepan Perko.

    II. HNL-sjever
    Naziv kluba

    God. osnutka
    Čakovec, Čakovec

    1920.
    Međimurje, Čakovec

    1958.

    III. HNL-sjever
    Naziv kluba

    God. osnutka
    Nedelišće, Nedelišće

    1946.
    Mladost, Prelog

    1919

    IV. HNL-Međimurje
    Naziv kluba

    God. osnutka
    Graničar, Novakovec

    1966.
    Dinamo, Palovec

    1959.
    Šenkovec-Elektrocentar, Šenkovec

    1946.
    Budućnost, Podbrest

    1974.
    Jedinstvo, Novo Selo na Dravi

    1961.
    Kraljevčan 38, Donji Kraljevec

    1938.
    Spartak, Mala Subotica

    1964.
    Polet, Sveti Martin na Muri

    1965.
    Polet, Pribislavec

    1925.
    Podturen, Podturen

    1967.
    Dinamo, Domašinec

    1968.
    Čukovec 77, Čukovec

    1977.
    Sloga, Čakovec

    1931.
    Graničar, Kotoriba

    1928.
    Strahoninec, Strahoninec

    1947.
    Trnava, Goričan

    1937.

    I. Županijska liga
    Naziv kluba

    God. osnutka
    Međimurec, Dunjkovec-Pretetinec

    1960.
    Radnički, Gardinovec

    1946.
    Croatia, Orehovica

    1972.
    Pušćine, Pušćine

    1965.
    Sokol, Vratišinec

    1970.
    Venera, Sveti Juraj na Bregu

    1977.
    Sloboda, Mihovljan

    1961.
    BSK, Belica

    1952.
    Centrometal, Macinec

    1973.
    Drava, Kuršanec

    1963.
    Plavi, Peklenica

    1971.
    Vidovčan, Donji Vidovec

    1946.
    Mura, Hlapičina

    1948.
    Draškovec, Draškovec-Hemuševec

    1948.
    Budućnost, Hodošan

    1965.
    Napredak, Novo Selo Rok

    2003.

    II. Županijska liga
    Naziv kluba

    God. osnutka
    Mladost, Ivanovec

    1960.
    Zasadbreg

    1977.
    Bratstvo, Savska Ves

    1960.
    Omladinac, Mačkovec

    1947.
    Galeb, Oporovec

    1976.
    Dubrovčan, Donja Dubrava

    1927.
    Pobjeda, Gornji Hrašćan

    1961.
    Sloboda,Slakovec

    1961.
    Mladost, Sveta Marija

    1947.
    Naprijed, Cirkovljan

    1939.
    Rudar, Mursko Središće

    1945.
    Mali Mihaljevec

    1978.
    Jadran, Štefanec

    1960.
    Torpedo, Križovec

    1971.
    Trnovec, Trnovec

    1985.
    Omladinac, Držimurec-Strelec

    1973.

    III. Županijska liga-istok
    Naziv kluba

    God. osnutka
    Mladost, Dekanovec

    1956.
    Borac, Donji Hrašćan

    1972.
    Mladost, Palinovec

    1972.
    Drava, Donji Mihaljevec

    1947.
    Otok, Otok

    1981.
    Borac, Turčišće

    1973.
    Dubrava, Sivica

    1962.
    Eko, Sveti Križ

    1979.
    Budućnost, Miklavec

    1968.
    ČSK, Čehovec

    1975.
    Napredak, Gornji Kraljevec

    1972.

    III. Županijska liga-zapad
    Naziv kluba

    God. osnutka
    Dinamo, Žiškovec

    1977.
    Mladost, Selnica

    1968.
    Bratstvo, Preseka

    1979.
    Bratstvo, Jurovec

    1974.
    Hajduk, Brezje

    1962.
    Hajduk, Štrukovec

    1974.
    Zebanec, Zebanec

    1986.
    Plavi, Prekopa

    1975.
    Jedinstvo, Gornji Mihaljevec

    1977.
    Donji Koncovčak

    1984.
    Sloga, Štrigova

    1932.
    Auto Mikolaj, Krištanovec

    1978.

    I. ŽNL-NSM – žene
    Naziv kluba

    God. osnutka
    ŽNK Trnava, Goričan

    1997.
    ŽNK, Oaza-Mladost, Selnica

    1997.
    ŽNK, Mali Mihaljevec

    1996

    Klubovi koji se ne natječu useniorskoj konkurenciji
    Start, Čehovec

    1991.
    Trnje, Sveti Juraj u Trnju

    1967.